Gizlilik ve Kullanım Şartları

Sitemizde sunulan her türlü yazılı, sözlü veya görsel bilgi (“İçerik”) Besttech Bilişim San. Tic. Ltd. Şti ‘ye (“Besttech Bilişim”) aittir. İçeriğin izinsiz olarak kullanılması, değiştirilmesi, çoğaltılması, kaydedilmesi, ödünç verilmesi, iletilmesi gibi eylemler ile Site’nin erişimine, yazılımına ve sistemlerine yapılacak her türlü müdahale yasaktır. Besttech Bilişim bu faaliyetleri tespit etmesi halinde, yasal işlem başlatma hakkını saklı tutar.

Besttech Bilişim, İçerik ile ilgili herhangi bir garanti veya taahhütte bulunmamaktadır.

Site’deki İçerik’ler hakkında görüş ve yorum yapılması mümkün olup, herhangi bir kişi/kurum veya Besttech Bilişim’in hakkında yapılacak her türlü yorum ve görüşten dolayı münhasıran yorumu yapan kişi sorumludur.

Yorum ve görüş bildirilmesi esnasında paylaşılan ad-soyad ve elektronik posta adresi gibi kişisel bilgiler Besttech Bilişim tarafından kayıt altına alınmadığından bu bilgilerin gizli tutulmasından ve güvenliğinden Besttech Bilişim ’un herhangi bir sorumluluğu yoktur.

Besttech Bilişim  tarafından sunulan İçerik’de diğer internet sitelerine bağlantı verilebilinir. Besttech Bilişim, sözkonusu bağlantılar aracılığıyla ulaşılan diğer sitelerde yer alan içerikler ile ilgili herhangi bir bağlantısı olmadığı gibi bu içeriklere yönelik herhangi bir sorumluluk taşımamaktadır. Bu amaçla ziyaret edilen internet sitelerinin gizlilik ve diğer kullanım şartlarının gözden geçirilemesi önerilmektedir.

Besttech Bilişim, Gizlilik ve Kullanım Şartları üzerinde önceden bildirimde bulunmaksızın değişiklik yapmak hakkını saklı tutar.

 

Yukarı Git
Sepetinizde ürün bulunmamaktadır
ShopPHP E-Ticaret | v4